Over de SSC

Al sinds 1970 zeilt de attractieve open zeilboot Sailhorse over de Europese wateren. Het is een zeilboot waar zowel toerzeilers als wedstrijdzeilers zich volledig in kunnen vinden. De Sailhorse Sailing Club is er - al sinds 1973 - voor hen en ieder ander die de Sailhorse een warm hart toedraagt.

Vertel me meer over de Sailhorse Ik wil direct lid worden

Leden van de SSC kunnen inloggen en in de toekomst gebruik maken van extra functies op de website. Wel lid, maar nog geen gebruikersnaam en wachtwoord? Neem contact op met de beheerder

Het weer
Het weer in Nederland

Zeist, 18 mei 2012 - Het frisse weer van de afgelopen tijd laten we achter ons. Dit weekend wordt op verschillende plaatsen de 20 graden gehaald. Het enige nadeel van het warmere weer is dat de kans op onweersbuien toeneemt. Vanavond valt het met de buiigheid gelukkig erg mee.

Weerwaarschuwing: Er is geen weerwaarschuwing uitgegeven door WeerOnline.

Agenda

Sailhorse Clubdag erg geslaagd

Geplaatst in Algemeen nieuws door Wagenaar op 17-04-2010

De Sailhorse clubdag was ook dit jaar weer goed bezocht. Onder een stralend voorjaarszonnetje kwamen zeilers uit alle hoeken van het land met en zonder hun Sailhorse aan rijden (en varen).  In totaal waren er 8 boten aanwezig, waar bij de meeste typen vertegenwoordigd waren, zoals een Seahorse, en Sailhorses gebouwd door respectievelijk Cather, Vlieger en de Kloet. 

 

Na de koffie werd begonnen met het te water laten van een paar boten, waarbij ondertussen uitgebreid wetenswaardigheden over de boot werden uitgewisseld. Vervolgens werd er gelunched op het terras van GSV de Vrijbuiter. In de middag was het tijd om een stukje over de Loosdrechtse Plassen te gaan zeilen. Er stond een prima windje dat later op de middag wel een beetje weg viel.

 

Na het uit het water halen van de boten en nog een klein borreltje was het weer tijd om op huis aan te gaan.

 

Al met al een erg gezellige en voor velen ook nuttige dag!